Haber
Aydın İl Jandarma Komutanlığı Cyrocopter ile hava trafik kontrolü gerçekleştirdi
![](https://tavas-haber.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/aydin-il-jandarma-komutanligi-cyrocopter-ile-hava-trafik-kontrolu-gerceklestirdi-ajnBRKGx.webp)
Aydın İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, trafik kazalarının önüne geçmek için Cyrocopter ile hava trafik kontrolü yaptı.
Aydın-Denizli Devlet Karayolu Kuyucak Meslek Lisesi önünde trafik kazalarını önlemek için Aydın İl Jandarma Komutanlığı tarafından Cyrocopter ile Hava Trafik Kontrolü yapıldı. Kontrol sırasında 83 araç muayene edildi, 3 sürücüye 1.823 TL ceza kesildi ve 1 araca trafik yasağı getirildi. Emniyet kemeri kullanımı konusunda yol kullanıcılarına yönelik bilgilendirme etkinliği düzenlendi. – AYDIN